TÉMA Anorexie

Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


anorexie či ne

autor: Anonymní dotaz 08.03.2016 13:12

Dobrý den, chtěla jsem se optat zda trpím anorexii nebo ne.(i když tuším že asi ano) Již už dlouho mam problémy s příjmem potravy a když už opravdu si něco dát musím mam strašné výčitky. Snažím se zhubnout, mam docela dost na svou výšku. Ale ted poslední dobou cca 4měs. mam pořád v hlavě jídlo ale tím způsobem že ho nechci jíst pro mě je to nepřítel.neustále se vážím,stále mluvím o tom jak jsem hnusná a tlustá v hlavě kolují myšlenky musím zhubnout a pod... jako anorektička si nepřipadám mam 165cm a 59kg ale před 4dny jsme měla o 5 kil víc ale vzala jsem si FENOLAX A za 4dny to šlo rychle dolů což jsem ráda. ale stále má váha je dost vysoká a jídlo stále odmítám ale jako ana si nepřipadám. děkuji za odpověd.


Anorexie patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Anorexie

Píšeme jinde
  • Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

    Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

    Čtyřchodové menu ve funkcionalistickém prostředí? Bílá čtvrť do Luhačovic nalákala i Gastromapu Lukáše Hejlíka. Přesně jde o jednu z funkcionalistických vil Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století, kde se na prvorepublikovou tradici snaží navázat Restaurace Republika.

  • Recept na skotská vejce krok za krokem

    Recept na skotská vejce krok za krokem

    Skotská vejce jsou vejce obalená v mletém mase, strouhance a následně smažená či pečená v troubě. Někdo je zná pod označením pštrosí vejce. Dnes si je připravíme krok za krokem.Zdravě.cz na Facebooku