TÉMA Anorexie

anorexie či ne

autor: Anonymní dotaz 08.03.2016 13:12

Dobrý den, chtěla jsem se optat zda trpím anorexii nebo ne.(i když tuším že asi ano) Již už dlouho mam problémy s příjmem potravy a když už opravdu si něco dát musím mam strašné výčitky. Snažím se zhubnout, mam docela dost na svou výšku. Ale ted poslední dobou cca 4měs. mam pořád v hlavě jídlo ale tím způsobem že ho nechci jíst pro mě je to nepřítel.neustále se vážím,stále mluvím o tom jak jsem hnusná a tlustá v hlavě kolují myšlenky musím zhubnout a pod... jako anorektička si nepřipadám mam 165cm a 59kg ale před 4dny jsme měla o 5 kil víc ale vzala jsem si FENOLAX A za 4dny to šlo rychle dolů což jsem ráda. ale stále má váha je dost vysoká a jídlo stále odmítám ale jako ana si nepřipadám. děkuji za odpověd.


Anorexie patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Anorexie

Píšeme jinde
  • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

    Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

    Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

  • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

    Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

    Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku