TÉMA Anorexie

Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


anorexie či ne

autor: Anonymní dotaz 08.03.2016 13:12

Dobrý den, chtěla jsem se optat zda trpím anorexii nebo ne.(i když tuším že asi ano) Již už dlouho mam problémy s příjmem potravy a když už opravdu si něco dát musím mam strašné výčitky. Snažím se zhubnout, mam docela dost na svou výšku. Ale ted poslední dobou cca 4měs. mam pořád v hlavě jídlo ale tím způsobem že ho nechci jíst pro mě je to nepřítel.neustále se vážím,stále mluvím o tom jak jsem hnusná a tlustá v hlavě kolují myšlenky musím zhubnout a pod... jako anorektička si nepřipadám mam 165cm a 59kg ale před 4dny jsme měla o 5 kil víc ale vzala jsem si FENOLAX A za 4dny to šlo rychle dolů což jsem ráda. ale stále má váha je dost vysoká a jídlo stále odmítám ale jako ana si nepřipadám. děkuji za odpověd.


Anorexie patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Anorexie

Píšeme jinde
  • Videorecept Česnekový chléb

    Videorecept Česnekový chléb

    Recept na zdravý domácí chléb z žitné mouky, semínek a česneku si rozhodně zamilujete! Ta vůně, chuť a křupavá kůrka, navíc nebude potřeba domácí pekárny.

  • Quinoa - jak si na ní pochutnat?

    Quinoa - jak si na ní pochutnat?

    V posledních letech se stala quinoa velmi oblíbenou surovinou i v našich kuchyních, a to především díky nutričním hodnotám a snadné přípravě. Z této bezlepkové suroviny se používají nejčastěji celá semena, ale mele se také na mouku. Je skvělým zdrojem vitamínů a obsahuje též vysoké procento rostlinných bílkovin.Zdravě.cz na Facebooku